info@gunduzleroto.com.tr

+90 (533) 682 84 91  

+90 (545) 677 01 55  

>

1965’ten Beri

Yedek Parça Çözümleri

Servis Çözümleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

bmw
mini
land rover
jaguar

Servis Hizmetlerimiz

Mekanik Servis

Küçük bir otomobilden ağır vasıtaya, silecek lastiklerinin değiştirilmesinden, motorun bütünüyle yeniden inşasına kadar, Gündüzler Otomotiv’de araçlarınız daha sorunsuz, temiz ve ekonomik bir şekilde çalışacaktır.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, araçlar için uzun süreli güvenli kullanım ve aracın değerini koruma gibi anlamlar taşır. Periyodik bakımı yapılan araçların motor verimi ve ömrü uzar, ayrıca sorunsuz çalışma süresi artar.

Kaporta Boya

Aracınızın ilk göze çarpan parçası olan kaporta bölümü için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli servis hizmetlerini sunmaktayız.

Genel Bakım

Uzun ömürlü motor kullanımı, her dönemde yüksek performans, güvenli sürüş ve yakıt tüketimi optimizasyonu için genel bakım çok önemlidir.

Klima Bakımı

Klima sistemi aracınızı soğutmakla kalmaz. Birincil işlevlerinden biri araç içinden nemi almaktır. Araç kliması ve bakımı hakkında bilmeniz gereken her şey Gündüzler Otomotiv’de!

Fren Sistemi Bakım/Onarım

Fren sistemi, aracınızı kontrol etmenizi sağlayarak sizin ve diğer yolcuların güvenliğini etkileyen araç emniyet üçgeninin üç unsurundan biridir. Fren hizmetlerimiz hakkında her şeyi öğrenebilir ve uzmanlarımızın önerilerine ulaşabilirsiniz.

Elektrik/Elektronik

Aracınızda bir elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda sorunu hızlı bir şekilde tespit ve profesyonel şekilde giderme konusunda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Cam Değişim

Sektördeki uzun yıllardan beri edindiğimiz tecrübelerimiz ile camlarınızın tamir edilmesi yada değiştirilmesi konusunda sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz.

OTO YEDEK PARÇALARI

Aracınız için binlerce otomotiv tamir yedek parçaları

Mutlu Müşteri

Yılından Beri

Ürün Çeşitliliği

Anlaşmalı Sigortalar

Servis Talep Formu

Memnuniyet Garanti!

tr_TR